Skill Building Activity Finishers

   224
   2020-10-17
   Math Gr. 5
   Batch 2020-5A
    Math - 5-P.1, Math - 5-P.3, Math - 5-P.9

No. of finishers:   

43

Rank Student Name School Status Finished On Score
1
Alsha May Borja Tagbilaran City Central SPED Center, Special Science Elementary School - Bohol
Finisher
10/17/2020 12:04:00 PM 600
2
Sean P. Obejera Gabaldon Central School - Abuyog, Leyte
Finisher
10/17/2020 12:16:18 PM 600
3
Samuelle Ysidore A. Jagonio Sto. Niño SPED Center, Tacloban City
Finisher
10/17/2020 12:20:25 PM 600
4
Rhyanna Melody Palisoc St. Paul University - Quezon City
Finisher
10/17/2020 12:28:45 PM 600
5
Nico T. Bibar Burauen South Central School - Burauen, Leyte
Finisher
10/17/2020 12:29:14 PM 600
6
Gilbert Noah A. Siachua St. Mary's College of Catbalogan - Catbalogan City, Samar
Finisher
10/17/2020 12:29:26 PM 600
7
Jirah L. Bato Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
10/17/2020 12:30:12 PM 600
8
Jewel Alexia Irasga Can-avid Central Elem. School - Can-avid, Eastern Samar
Finisher
10/17/2020 12:32:58 PM 600
9
Azel Christi Baguhin City Central School - Cagayan De Oro City
Finisher
10/17/2020 12:37:57 PM 600
10
Giulianna M. Cabredo St. John Vianney Learning Center of Bacacay, Inc. - Bacacay, Albay
Finisher
10/17/2020 12:45:08 PM 600
11
Vince William M. Salonoy Starglow Center for Academics and Arts - Kalibo, Aklan
Finisher
10/17/2020 12:48:42 PM 600
12
Rexenne Armada De La Salle University Integrated School - Carmona, Cavite
Finisher
10/17/2020 12:59:28 PM 600
13
Gabriella Catalina T. Ramos Aram Learning Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
10/17/2020 01:01:11 PM 600
14
Altheya Lorin De Jesus St. Mariam Thresia School Inc. - Novaliches, Quezon City
Finisher
10/17/2020 01:01:41 PM 600
15
Maia Adelle Soyao Albert Einstein School - Cotabato City
Finisher
10/17/2020 01:04:36 PM 600
16
Adam Rene Tagaytay Palo I Central School - Palo, Leyte
Finisher
10/17/2020 01:09:54 PM 600
17
Samantha Nicole O. Villamejor Wyzard Development School - Villaba, Leyte
Finisher
10/17/2020 01:12:46 PM 600
18
Dale Johann Ordovez Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
10/17/2020 01:14:23 PM 600
19
Verdana Ezrah P. Guarda B. Bulante Elem. School - Tacloban City
Finisher
10/17/2020 01:16:12 PM 600
20
Achilles Reym Timothy Sabong Sto. Niño SPED Center - Tacloban City
Finisher
10/17/2020 01:19:36 PM 600
21
Jon Rej C. Alcantara Sacro Costato School - Masbate City
Finisher
10/17/2020 01:20:34 PM 600
22
Samantha Mikyla A. Goles Colegio de San Agustin - Biñan, Laguna
Finisher
10/17/2020 01:21:00 PM 600
23
Clara Isabel S. Canta Aram Learning Center - Tacloban City
Finisher
10/17/2020 01:28:15 PM 600
24
Sid Anthony P. Elizarde Leyte Normal University - Tacloban City, Leyte
Finisher
10/17/2020 01:29:30 PM 600
25
Sophia Hannah Gwyneth Galanida Canossa School of Sta. Rosa, Laguna
Finisher
10/17/2020 01:31:05 PM 600
26
Lady Angelica Shane B. Jalico Shalom Crest Wizard Academy - General Santos City
Finisher
10/17/2020 01:40:28 PM 600
27
Lourd Alain Obero St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
10/17/2020 01:40:39 PM 600
28
Eric Angelo S. Satorre Atimonan Central Elementary School (ACES) - Atimonan, Quezon
Finisher
10/17/2020 01:40:52 PM 600
29
Keith Emmanuel Separa Philippine Science High School - EVC
Finisher
10/17/2020 01:43:12 PM 600
30
Victor Elpidio B. Galon Bohol Wisdom School - Tagbilaran City, Bohol
Finisher
10/17/2020 01:49:13 PM 600
31
Sofia Loren Herrera Tacloban Angelicum Learning Center
Finisher
10/17/2020 01:52:41 PM 600
32
Joseph Marl S. Parilla Burauen School - Burauen, Leyte
Finisher
10/17/2020 02:07:22 PM 600
33
Suharto Ranao Datu-Dacula University of the East - Manila
Finisher
10/17/2020 02:33:31 PM 600
34
Jacob Matthan B. Santos Burauen School - Burauen, Leyte
Finisher
10/17/2020 02:38:17 PM 600
35
Xerxes Clyde Malinao Hinunangan Bethel Christian School - Hinunangan, Southern Leyte
Finisher
10/17/2020 02:52:58 PM 600
36
Rio Zeenn E. Conag Cagnocot Elementary School - Cagnocot, Villaba, Leyte
Finisher
10/17/2020 04:09:40 PM 600
37
Aishley Jeane J. Berdin Victorias Elementary School - Victorias City, Negros Occidental
Finisher
10/17/2020 04:13:19 PM 600
38
Colleen B. Mabilangan Colegio De San Pascual Baylon - Obando, Bulacan
Finisher
10/17/2020 04:41:44 PM 600
39
Rhean Maegan C. Gelera Villareal Central Elem. School - Villareal, Samar
Finisher
10/19/2020 04:10:10 PM 600
40
Juanito Zamora Ateneo Grade School - Quezon City
Finisher
10/19/2020 07:28:15 PM 600
41
Rhazmazandra U. Obaob St. Therese Christian Development Center Foundation Inc. (STCDCFI) - Tacloban City
Finisher
10/24/2020 10:29:30 AM 600
42
German Storm T. Alindogan Bagacay Elementary School - Tacloban City
Finisher
10/24/2020 11:15:16 AM 600
43
Joseph Mar Emmanuel B. Federico Marvelous Faith Academy - Bacoor, Cavite
Finisher
10/24/2020 03:53:03 PM 600
error: Content is protected !!