Skill Building Activity Finishers

   225
   2020-10-17
   Math Gr. 6
   Batch 2020-5A
    Math - 6-Z.7, Math - 6-Z.8, Math - 6-Z.9

No. of finishers:   

54

Rank Student Name School Status Finished On Score
1
Eyessa Yaryn B. Jintalan Philippine Science High School - EVC
Finisher
10/17/2020 03:34:07 PM 750
2
Rhyanna Melody Palisoc St. Paul University - Quezon City
Finisher
10/17/2020 03:37:03 PM 750
3
Alsha May Borja Tagbilaran City Central SPED Center, Special Science Elementary School - Bohol
Finisher
10/17/2020 03:39:14 PM 750
4
Sean P. Obejera Gabaldon Central School - Abuyog, Leyte
Finisher
10/17/2020 03:39:42 PM 750
5
Eric Angelo S. Satorre Atimonan Central Elementary School (ACES) - Atimonan, Quezon
Finisher
10/17/2020 03:40:57 PM 750
6
Gilbert Noah A. Siachua St. Mary's College of Catbalogan - Catbalogan City, Samar
Finisher
10/17/2020 03:42:30 PM 750
7
Samuelle Ysidore A. Jagonio Sto. Niño SPED Center, Tacloban City
Finisher
10/17/2020 03:42:33 PM 750
8
Chloe Trixia Abaloyan St. Therese Christian Development Center Foundation Inc. (STCDCFI) - Tacloban City
Finisher
10/17/2020 03:43:13 PM 750
9
Hanna Marchela S. Togonon Tacloban Angelicum Learning Center
Finisher
10/17/2020 03:43:19 PM 750
10
Jirah L. Bato Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
10/17/2020 03:43:29 PM 750
11
Aishley Jeane J. Berdin Victorias Elementary School - Victorias City, Negros Occidental
Finisher
10/17/2020 03:44:34 PM 750
12
Samantha Nicole O. Villamejor Wyzard Development School - Villaba, Leyte
Finisher
10/17/2020 03:46:19 PM 750
13
Clara Isabel S. Canta Aram Learning Center - Tacloban City
Finisher
10/17/2020 03:46:24 PM 750
14
Giulianna M. Cabredo St. John Vianney Learning Center of Bacacay, Inc. - Bacacay, Albay
Finisher
10/17/2020 03:47:05 PM 750
15
Samantha Mikyla A. Goles Colegio de San Agustin - Biñan, Laguna
Finisher
10/17/2020 03:52:28 PM 750
16
Adam Rene Tagaytay Palo I Central School - Palo, Leyte
Finisher
10/17/2020 03:53:01 PM 750
17
Jon Rej C. Alcantara Sacro Costato School - Masbate City
Finisher
10/17/2020 03:55:51 PM 750
18
Sofia Loren Herrera Tacloban Angelicum Learning Center
Finisher
10/17/2020 03:56:49 PM 750
19
Rexenne Armada De La Salle University Integrated School - Carmona, Cavite
Finisher
10/17/2020 03:57:46 PM 750
20
Rio Zeenn E. Conag Cagnocot Elementary School - Cagnocot, Villaba, Leyte
Finisher
10/17/2020 03:57:57 PM 750
21
Kairah Yiesha-Li J. Jacobe Cassidy Central School - Carigara, Leyte
Finisher
10/17/2020 03:58:31 PM 750
22
Dale Johann Ordovez Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
10/17/2020 03:59:54 PM 750
23
Nico T. Bibar Burauen South Central School - Burauen, Leyte
Finisher
10/17/2020 03:59:56 PM 750
24
Keith Emmanuel Separa Philippine Science High School - EVC
Finisher
10/17/2020 04:00:01 PM 750
25
Suharto Ranao Datu-Dacula University of the East - Manila
Finisher
10/17/2020 04:01:51 PM 750
26
Maia Adelle Soyao Albert Einstein School - Cotabato City
Finisher
10/17/2020 04:03:50 PM 750
27
Victor Elpidio B. Galon Bohol Wisdom School - Tagbilaran City, Bohol
Finisher
10/17/2020 04:08:28 PM 750
28
Grace Joy Carumba Leyte Progressive High School - Tacloban City
Finisher
10/17/2020 04:09:11 PM 750
29
Jeoffe Koji P. Agudo My First Step Whole Child Development Center - Tuguegarao City
Finisher
10/17/2020 04:11:08 PM 750
30
Jewel Alexia Irasga Can-avid Central Elem. School - Can-avid, Eastern Samar
Finisher
10/17/2020 04:12:21 PM 750
31
Lady Angelica Shane B. Jalico Shalom Crest Wizard Academy - General Santos City
Finisher
10/17/2020 04:14:00 PM 750
32
Gabriella Catalina T. Ramos Aram Learning Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
10/17/2020 04:14:10 PM 750
33
Liam Ford E. Tan Sacred Heart School - Tacloban City
Finisher
10/17/2020 04:27:51 PM 750
34
Achilles Reym Timothy Sabong Sto. Niño SPED Center - Tacloban City
Finisher
10/17/2020 04:32:01 PM 750
35
Verdana Ezrah P. Guarda B. Bulante Elem. School - Tacloban City
Finisher
10/17/2020 04:35:21 PM 750
36
Colleen B. Mabilangan Colegio De San Pascual Baylon - Obando, Bulacan
Finisher
10/17/2020 04:41:37 PM 750
37
Princess Yvonne M. Regaton Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
10/17/2020 04:54:19 PM 750
38
Lourd Alain Obero St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
10/17/2020 04:57:11 PM 750
39
Sid Anthony P. Elizarde Leyte Normal University - Tacloban City, Leyte
Finisher
10/17/2020 04:59:25 PM 750
40
Aliyah Lovelle E. Agang Sto. Niño SPED Center - Tacloban City
Finisher
10/17/2020 05:01:08 PM 750
41
Altheya Lorin De Jesus St. Mariam Thresia School Inc. - Novaliches, Quezon City
Finisher
10/17/2020 05:04:33 PM 750
42
Sophia Hannah Gwyneth Galanida Canossa School of Sta. Rosa, Laguna
Finisher
10/17/2020 06:11:35 PM 750
43
Ann Nicole P. Paca-anas Sto. Niño SPED Center - Tacloban City
Finisher
10/17/2020 07:26:46 PM 750
44
Rhean Maegan C. Gelera Villareal Central Elem. School - Villareal, Samar
Finisher
10/17/2020 08:39:20 PM 750
45
Vince William M. Salonoy Starglow Center for Academics and Arts - Kalibo, Aklan
Finisher
10/18/2020 05:56:35 PM 750
46
Juanito Zamora Ateneo Grade School - Quezon City
Finisher
10/19/2020 07:28:27 PM 750
47
Jacob Matthan B. Santos Burauen School - Burauen, Leyte
Finisher
10/24/2020 09:55:50 AM 750
48
Rhazmazandra U. Obaob St. Therese Christian Development Center Foundation Inc. (STCDCFI) - Tacloban City
Finisher
10/24/2020 10:29:13 AM 750
49
Reem Venice Bicera Samar Colleges Inc. - Catbalogan City, Samar
Finisher
10/24/2020 10:40:10 AM 750
50
Angel Felice D. Pamat Bethel International School - Palo, Leyte
Finisher
10/24/2020 10:52:05 AM 750
51
German Storm T. Alindogan Bagacay Elementary School - Tacloban City
Finisher
10/24/2020 11:14:38 AM 750
52
Azel Christi Baguhin City Central School - Cagayan De Oro City
Finisher
10/24/2020 12:54:55 PM 750
53
Joseph Marl S. Parilla Burauen School - Burauen, Leyte
Finisher
10/24/2020 03:06:09 PM 750
54
Joseph Mar Emmanuel B. Federico Marvelous Faith Academy - Bacoor, Cavite
Finisher
10/24/2020 03:52:49 PM 750
error: Content is protected !!