Skill Building Activity Finishers

   230
   2020-10-24
   Math Gr. 6
   Batch 2020-5A
    Math - 6-M.1, Math - 6-M.2, Math - 6-M.3, Math - 6-M.4, Math - 6-M.7, Math - 6-M.8

No. of finishers:   

48

Rank Student Name School Status Finished On Score
1
Eyessa Yaryn B. Jintalan Philippine Science High School - EVC
Finisher
10/24/2020 03:30:52 PM 1,500
2
Clara Isabel S. Canta Aram Learning Center - Tacloban City
Finisher
10/24/2020 03:33:58 PM 1,500
3
Jirah L. Bato Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
10/24/2020 03:34:04 PM 1,500
4
Samuelle Ysidore A. Jagonio Sto. Niño SPED Center, Tacloban City
Finisher
10/24/2020 03:38:29 PM 1,500
5
Rexenne Armada De La Salle University Integrated School - Carmona, Cavite
Finisher
10/24/2020 03:39:18 PM 1,500
6
Gilbert Noah A. Siachua St. Mary's College of Catbalogan - Catbalogan City, Samar
Finisher
10/24/2020 03:39:41 PM 1,500
7
Sean P. Obejera Gabaldon Central School - Abuyog, Leyte
Finisher
10/24/2020 03:42:35 PM 1,500
8
Giulianna M. Cabredo St. John Vianney Learning Center of Bacacay, Inc. - Bacacay, Albay
Finisher
10/24/2020 03:46:10 PM 1,500
9
Sophia Hannah Gwyneth Galanida Canossa School of Sta. Rosa, Laguna
Finisher
10/24/2020 03:47:03 PM 1,500
10
Alsha May Borja Tagbilaran City Central SPED Center, Special Science Elementary School - Bohol
Finisher
10/24/2020 03:47:45 PM 1,500
11
Jewel Alexia Irasga Can-avid Central Elem. School - Can-avid, Eastern Samar
Finisher
10/24/2020 03:47:55 PM 1,500
12
Achilles Reym Timothy Sabong Sto. Niño SPED Center - Tacloban City
Finisher
10/24/2020 03:48:00 PM 1,500
13
John Hubert G. Villasoto Sto. Nino SPED Center - Tacloban City
Finisher
10/24/2020 03:49:43 PM 1,500
14
Victor Elpidio B. Galon Bohol Wisdom School - Tagbilaran City, Bohol
Finisher
10/24/2020 03:50:17 PM 1,500
15
Nico T. Bibar Burauen South Central School - Burauen, Leyte
Finisher
10/24/2020 03:50:37 PM 1,500
16
Samantha Nicole O. Villamejor Wyzard Development School - Villaba, Leyte
Finisher
10/24/2020 03:50:53 PM 1,500
17
Chloe Trixia Abaloyan St. Therese Christian Development Center Foundation Inc. (STCDCFI) - Tacloban City
Finisher
10/24/2020 03:51:19 PM 1,500
18
Joseph Mar Emmanuel B. Federico Marvelous Faith Academy - Bacoor, Cavite
Finisher
10/24/2020 03:52:13 PM 1,500
19
Kairah Yiesha-Li J. Jacobe Cassidy Central School - Carigara, Leyte
Finisher
10/24/2020 03:52:25 PM 1,500
20
Rhyanna Melody Palisoc St. Paul University - Quezon City
Finisher
10/24/2020 03:52:38 PM 1,500
21
Sid Anthony P. Elizarde Leyte Normal University - Tacloban City, Leyte
Finisher
10/24/2020 03:56:18 PM 1,500
22
Adam Rene Tagaytay Palo I Central School - Palo, Leyte
Finisher
10/24/2020 03:56:25 PM 1,500
23
Aishley Jeane J. Berdin Victorias Elementary School - Victorias City, Negros Occidental
Finisher
10/24/2020 03:57:26 PM 1,500
24
Reem Venice Bicera Samar Colleges Inc. - Catbalogan City, Samar
Finisher
10/24/2020 03:57:29 PM 1,500
25
Suharto Ranao Datu-Dacula University of the East - Manila
Finisher
10/24/2020 03:57:57 PM 1,500
26
Eric Angelo S. Satorre Atimonan Central Elementary School (ACES) - Atimonan, Quezon
Finisher
10/24/2020 03:59:08 PM 1,500
27
Gabriella Catalina T. Ramos Aram Learning Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
10/24/2020 04:01:36 PM 1,500
28
Rhovic Dwayne A. Mutia Tacloban Angelicum Learning Center
Finisher
10/24/2020 04:01:39 PM 1,500
29
Grandeur Marcus T. Ramos Aram Learning Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
10/24/2020 04:02:28 PM 1,500
30
Dale Johann Ordovez Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
10/24/2020 04:04:41 PM 1,500
31
Rio Zeenn E. Conag Cagnocot Elementary School - Cagnocot, Villaba, Leyte
Finisher
10/24/2020 04:09:30 PM 1,500
32
Grace Joy Carumba Leyte Progressive High School - Tacloban City
Finisher
10/24/2020 04:13:57 PM 1,500
33
Samantha Mikyla A. Goles Colegio de San Agustin - Biñan, Laguna
Finisher
10/24/2020 04:17:00 PM 1,500
34
Altheya Lorin De Jesus St. Mariam Thresia School Inc. - Novaliches, Quezon City
Finisher
10/24/2020 04:19:21 PM 1,500
35
Vince William M. Salonoy Starglow Center for Academics and Arts - Kalibo, Aklan
Finisher
10/24/2020 04:22:20 PM 1,500
36
Jon Rej C. Alcantara Sacro Costato School - Masbate City
Finisher
10/24/2020 04:30:03 PM 1,500
37
Colleen B. Mabilangan Colegio De San Pascual Baylon - Obando, Bulacan
Finisher
10/24/2020 04:31:17 PM 1,500
38
Lady Angelica Shane B. Jalico Shalom Crest Wizard Academy - General Santos City
Finisher
10/24/2020 04:33:38 PM 1,500
39
Joseph Marl S. Parilla Burauen School - Burauen, Leyte
Finisher
10/24/2020 04:34:33 PM 1,500
40
Maia Adelle Soyao Albert Einstein School - Cotabato City
Finisher
10/24/2020 04:46:09 PM 1,500
41
Monica Shane A. Daluz Sto. Niño SPED Center - Tacloban City
Finisher
10/24/2020 04:49:31 PM 1,500
42
Lourd Alain Obero St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
10/24/2020 04:50:31 PM 1,500
43
Verdana Ezrah P. Guarda B. Bulante Elem. School - Tacloban City
Finisher
10/24/2020 09:19:32 PM 1,500
44
Juanito Zamora Ateneo Grade School - Quezon City
Finisher
10/25/2020 10:02:40 PM 1,500
45
German Storm T. Alindogan Bagacay Elementary School - Tacloban City
Finisher
10/31/2020 11:28:40 AM 1,500
46
Jacob Matthan B. Santos Burauen School - Burauen, Leyte
Finisher
10/31/2020 01:55:35 PM 1,500
47
Azel Christi Baguhin City Central School - Cagayan De Oro City
Finisher
11/07/2020 11:57:15 AM 1,500
48
Marie Loraine C. Divina University of Eastern Philippines (UEP) Laboratory School - Catarman, Northern Samar
Finisher
11/07/2020 12:58:59 PM 1,500
error: Content is protected !!