Skill Building Activity Finishers

   244
   2020-11-07
   Science Gr. 5
   Batch 2020-5A
    Science - 5-L.1, Science - 5-L.2, Science - 5-L.3, Science - 5-L.4, Science - 5-W.3

No. of finishers:   

44

Rank Student Name School Status Finished On Score
1
Eyessa Yaryn B. Jintalan Philippine Science High School - EVC
Finisher
11/07/2020 03:35:09 PM 1,000
2
Reem Venice Bicera Samar Colleges Inc. - Catbalogan City, Samar
Finisher
11/07/2020 03:37:34 PM 1,000
3
Sean P. Obejera Gabaldon Central School - Abuyog, Leyte
Finisher
11/07/2020 03:39:40 PM 1,000
4
Clara Isabel S. Canta Aram Learning Center - Tacloban City
Finisher
11/07/2020 03:39:47 PM 1,000
5
Ann Nicole P. Paca-anas Sto. Niño SPED Center - Tacloban City
Finisher
11/07/2020 03:40:47 PM 1,000
6
Samuelle Ysidore A. Jagonio Sto. Niño SPED Center, Tacloban City
Finisher
11/07/2020 03:41:50 PM 1,000
7
Rhyanna Melody Palisoc St. Paul University - Quezon City
Finisher
11/07/2020 03:44:40 PM 1,000
8
Gilbert Noah A. Siachua St. Mary's College of Catbalogan - Catbalogan City, Samar
Finisher
11/07/2020 03:44:43 PM 1,000
9
Gabriella Catalina T. Ramos Aram Learning Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/07/2020 03:44:51 PM 1,000
10
Aliyah Lovelle E. Agang Sto. Niño SPED Center - Tacloban City
Finisher
11/07/2020 03:44:53 PM 1,000
11
Sid Anthony P. Elizarde Leyte Normal University - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/07/2020 03:47:02 PM 1,000
12
Alsha May Borja Tagbilaran City Central SPED Center, Special Science Elementary School - Bohol
Finisher
11/07/2020 03:47:23 PM 1,000
13
Hanna Marchela S. Togonon Tacloban Angelicum Learning Center
Finisher
11/07/2020 03:47:51 PM 1,000
14
Rexenne Armada De La Salle University Integrated School - Carmona, Cavite
Finisher
11/07/2020 03:48:36 PM 1,000
15
Vince William M. Salonoy Starglow Center for Academics and Arts - Kalibo, Aklan
Finisher
11/07/2020 03:50:29 PM 1,000
16
Sophia Hannah Gwyneth Galanida Canossa School of Sta. Rosa, Laguna
Finisher
11/07/2020 03:50:40 PM 1,000
17
Eric Angelo S. Satorre Atimonan Central Elementary School (ACES) - Atimonan, Quezon
Finisher
11/07/2020 03:50:53 PM 1,000
18
Kairah Yiesha-Li J. Jacobe Cassidy Central School - Carigara, Leyte
Finisher
11/07/2020 03:52:19 PM 1,000
19
Lourd Alain Obero St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/07/2020 03:53:28 PM 1,000
20
Grandeur Marcus T. Ramos Aram Learning Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/07/2020 03:54:19 PM 1,000
21
John Hubert G. Villasoto Sto. Nino SPED Center - Tacloban City
Finisher
11/07/2020 03:55:23 PM 1,000
22
Chloe Trixia Abaloyan St. Therese Christian Development Center Foundation Inc. (STCDCFI) - Tacloban City
Finisher
11/07/2020 03:55:25 PM 1,000
23
Monica Shane A. Daluz Sto. Niño SPED Center - Tacloban City
Finisher
11/07/2020 03:55:29 PM 1,000
24
Grace Joy Carumba Leyte Progressive High School - Tacloban City
Finisher
11/07/2020 03:57:58 PM 1,000
25
Jirah L. Bato Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/07/2020 03:58:13 PM 1,000
26
Rhian Crisylle Y. Tingzon Calbayog Pilot Central School - Calbayog City, Samar
Finisher
11/07/2020 04:01:17 PM 1,000
27
Azel Christi Baguhin City Central School - Cagayan De Oro City
Finisher
11/07/2020 04:02:03 PM 1,000
28
Maia Adelle Soyao Albert Einstein School - Cotabato City
Finisher
11/07/2020 04:02:42 PM 1,000
29
Jon Rej C. Alcantara Sacro Costato School - Masbate City
Finisher
11/07/2020 04:05:00 PM 1,000
30
Samantha Nicole O. Villamejor Wyzard Development School - Villaba, Leyte
Finisher
11/07/2020 04:06:25 PM 1,000
31
Aishley Jeane J. Berdin Victorias Elementary School - Victorias City, Negros Occidental
Finisher
11/07/2020 04:06:55 PM 1,000
32
Sofia Loren Herrera Tacloban Angelicum Learning Center
Finisher
11/07/2020 04:11:01 PM 1,000
33
Suharto Ranao Datu-Dacula University of the East - Manila
Finisher
11/07/2020 04:11:37 PM 1,000
34
Verdana Ezrah P. Guarda B. Bulante Elem. School - Tacloban City
Finisher
11/07/2020 04:11:56 PM 1,000
35
Samantha Mikyla A. Goles Colegio de San Agustin - Biñan, Laguna
Finisher
11/07/2020 04:13:24 PM 1,000
36
Dale Johann Ordovez Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/07/2020 04:13:34 PM 1,000
37
Achilles Reym Timothy Sabong Sto. Niño SPED Center - Tacloban City
Finisher
11/07/2020 04:14:19 PM 1,000
38
Jewel Alexia Irasga Can-avid Central Elem. School - Can-avid, Eastern Samar
Finisher
11/07/2020 04:20:20 PM 1,000
39
Altheya Lorin De Jesus St. Mariam Thresia School Inc. - Novaliches, Quezon City
Finisher
11/07/2020 04:26:41 PM 1,000
40
Rio Zeenn E. Conag Cagnocot Elementary School - Cagnocot, Villaba, Leyte
Finisher
11/07/2020 04:34:37 PM 1,000
41
Xerxes Clyde Malinao Hinunangan Bethel Christian School - Hinunangan, Southern Leyte
Finisher
11/07/2020 05:19:21 PM 1,000
42
Joseph Marl S. Parilla Burauen School - Burauen, Leyte
Finisher
11/07/2020 05:51:23 PM 1,000
43
Juanito Zamora Ateneo Grade School - Quezon City
Finisher
11/11/2020 07:10:49 PM 1,000
44
Joseph Mar Emmanuel B. Federico Marvelous Faith Academy - Bacoor, Cavite
Finisher
11/14/2020 03:27:22 PM 1,000
error: Content is protected !!