Skill Building Activity Finishers

   248
   2020-11-11
   Math Gr. 5
   Batch 2020-5B
    Math - 5-F.9, Math - 5-G.7, Math - 5-G.12, Math - 5-G.13, Math - 5-G.14, Math - 5-J.2

No. of finishers:   

49

Rank Student Name School Status Finished On Score
3
Vonn Rydel P. Buenviaje Marist School - Marikina
Finisher
11/11/2020 05:55:53 PM 1,200
4
Kyle Andrew S. Dizon Calamba Institute
Finisher
11/11/2020 05:59:59 PM 1,200
5
Mark Christian Mendoza Samar Colleges Inc., Catbalogan
Finisher
11/11/2020 06:01:39 PM 1,200
6
Cee Gi Ong Sto. Niño SPED Center - Tacloban City
Finisher
11/11/2020 06:05:12 PM 1,200
7
Zhack Ezzekiel Lerios St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/11/2020 06:07:19 PM 1,200
8
Wynona Samuelle F. Pingoy Philippine Science High School SRC - SOCCSKSARGEN
Finisher
11/11/2020 06:15:22 PM 1,200
9
Vinz PJ Z. Rayos St. Bridget College - Batangas
Finisher
11/11/2020 06:16:22 PM 1,200
10
Sehanor A. Abdul City Central School, Cagayan De Oro City
Finisher
11/11/2020 06:19:02 PM 1,200
11
Kreon Neighl Magno Aritao Methodist Christian School, Nueva Vizcaya
Finisher
11/11/2020 06:20:36 PM 1,200
12
Philip Arthur T. Acidre Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/11/2020 06:28:18 PM 1,200
13
Chad Tristan L. Merontos Campokpok Central School - Tabango, Leyte
Finisher
11/11/2020 06:32:00 PM 1,200
14
Adyl Enzo C. Mama Tambo Central School, Iligan City
Finisher
11/11/2020 06:33:20 PM 1,200
15
Francis Nathan Yu Leyte Progressive High School - Tacloban
Finisher
11/11/2020 06:37:03 PM 1,200
16
Sari Romagnia Wilhelmia A. Monje Sanchez Mira Central Elementary School
Finisher
11/11/2020 06:39:41 PM 1,200
17
Rei Christopher Alinsub Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/11/2020 06:42:50 PM 1,200
18
Leighten Candice Noreese P. Rico Alangalang 1 Central School
Finisher
11/11/2020 06:45:26 PM 1,200
19
Leigh Hans C. Dalut Minglanilla Special Science Elementary School - Cebu
Finisher
11/11/2020 06:47:10 PM 1,200
20
Yanna Marie Victoria Argenio Catarman SPED Center
Finisher
11/11/2020 06:47:20 PM 1,200
21
Karlize Brielle A. Enteria Starkid Christian Learning Center, Cagayan Valley
Finisher
11/11/2020 06:48:57 PM 1,200
22
Czaniah Brylle Encarnacion Lightbringer Learning Center - Naval, Biliran
Finisher
11/11/2020 06:56:06 PM 1,200
23
Vince Arthur Tabernero Christian Learning Center - Villaba, Leyte
Finisher
11/11/2020 06:57:56 PM 1,200
24
Josiah Michael Hupp Sabio St. Therese Educational Foundation of Tacloban Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/11/2020 06:57:56 PM 1,200
25
Henreich Jon Jacob B. Coderis Tabaco Northwest Central Elementary School - Tabaco City, Albay
Finisher
11/11/2020 06:59:57 PM 1,200
26
Kirstin Gilliane T. Escoto Leyte Progressive High School - Tacloban
Finisher
11/11/2020 07:01:29 PM 1,200
27
Syesha Divine R. Manjeron V&G Memorial dela Cruz School
Finisher
11/11/2020 07:03:16 PM 1,200
28
Kurt Andrey R. Onyot City Central School - Cagayan De Oro City
Finisher
11/11/2020 07:03:59 PM 1,200
29
Cayla Maryelle D. Valerio Immaculate Conception Cathedral School - Cubao, Quezon City
Finisher
11/11/2020 07:10:20 PM 1,200
30
Sabina Louise Agustin Our Living Learning Homeschool
Finisher
11/11/2020 07:11:12 PM 1,200
31
Daphne Nicole B. Palayen City Central School, Cagayan De Oro City
Finisher
11/11/2020 07:24:34 PM 1,200
32
Venice Marie C. Salubon CIE British School of Tacloban - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/11/2020 07:26:10 PM 1,200
33
Carl Aidon Miles P. Doroja St. Therese Christian Development Center Foundation Inc. (STCDCFI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/11/2020 07:31:03 PM 1,200
34
Maria Julia Abigale R. Altares City Central School, Cagayan De Oro City
Finisher
11/11/2020 07:39:12 PM 1,200
35
Melody Joy T. Quintana Remedios V. Pantin Memorial School Inc. - MacArthur, Leyte
Finisher
11/11/2020 08:01:17 PM 1,200
36
Jenica Gwyneth F. Galvez Dita Elementary School, Sta. Rosa, Laguna
Finisher
11/11/2020 08:52:07 PM 1,200
37
Christine Rean L. Cojetia City Central School, Cagayan De Oro City
Finisher
11/11/2020 09:30:25 PM 1,200
38
Nashlyn May Hernandez Palo 1 Central School
Finisher
11/11/2020 09:41:48 PM 1,200
39
Vash Jedrick Macaraig Sto. Niño SPED Center - Tacloban City
Finisher
11/11/2020 10:37:27 PM 1,200
40
Nathan James D. Conde Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/11/2020 11:04:50 PM 1,200
41
Hyxx Thursha Nove L. Blones Jaro I Central School
Finisher
11/12/2020 12:13:59 AM 1,200
42
Nathalie Julia C. Marmita Sto. Nino SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/12/2020 09:29:32 AM 1,200
43
Joeben Dave R. Bastian Saint Catherine's School - Bambang, Nueva Vizcaya
Finisher
11/12/2020 01:28:49 PM 1,200
44
Joaquina Edcille S. Canals Metro Lucena Integrated Learning Center
Finisher
11/12/2020 05:02:07 PM 1,200
45
Sophie Claire C. Fabrigar Marasbaras Central School - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/12/2020 05:05:40 PM 1,200
46
Chloe Kaitlyn Y. Tan Burauen School - Burauen, Leyte
Finisher
11/12/2020 05:13:49 PM 1,200
47
Vanna Luim G. Bertolano Sto. Niño SPED Center, Tacloban City
Finisher
11/12/2020 08:26:37 PM 1,200
47
Gabrielle Marie Sebeldia Pasig Catholic College
Finisher
11/12/2020 05:42:32 PM 1,200
48
Samantha Mikaelah F. Asuncion Assumpta School of Tagum
Finisher
11/23/2020 05:04:08 PM 1,200
48
Neil Jun Trujillo University of Negros Occidental Recoletos, Bacolod City
Finisher
11/11/2020 07:44:17 PM 1,200
49
Rainne Shannelle R. Lived Sinait West Central School (Special Science Class) - Ilocos Sur
Finisher
11/23/2020 07:06:13 PM 1,200
error: Content is protected !!