Skill Building Activity Finishers

   249
   2020-11-12
   Math Gr. 5
   Batch 2020-5B
    Math - 5-G.21, Math - 5-G.22, Math - 5-G.24, Math - 5-G.25, Math - 5-J.3

No. of finishers:   

47

Rank Student Name School Status Finished On Score
1
Zhack Ezzekiel Lerios St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/12/2020 06:04:49 PM 1,000
2
Vinz PJ Z. Rayos St. Bridget College - Batangas
Finisher
11/12/2020 06:11:51 PM 1,000
3
Cee Gi Ong Sto. Niño SPED Center - Tacloban City
Finisher
11/12/2020 06:12:04 PM 1,000
4
Wynona Samuelle F. Pingoy Philippine Science High School SRC - SOCCSKSARGEN
Finisher
11/12/2020 06:13:47 PM 1,000
5
Francis Nathan Yu Leyte Progressive High School - Tacloban
Finisher
11/12/2020 06:28:02 PM 1,000
6
Leighten Candice Noreese P. Rico Alangalang 1 Central School
Finisher
11/12/2020 06:28:10 PM 1,000
7
Chad Tristan L. Merontos Campokpok Central School - Tabango, Leyte
Finisher
11/12/2020 06:38:13 PM 1,000
8
Philip Arthur T. Acidre Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/12/2020 06:39:09 PM 1,000
9
Sehanor A. Abdul City Central School, Cagayan De Oro City
Finisher
11/12/2020 06:40:29 PM 1,000
10
Sari Romagnia Wilhelmia A. Monje Sanchez Mira Central Elementary School
Finisher
11/12/2020 06:45:42 PM 1,000
11
Rei Christopher Alinsub Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/12/2020 06:46:44 PM 1,000
12
Adyl Enzo C. Mama Tambo Central School, Iligan City
Finisher
11/12/2020 06:56:58 PM 1,000
13
Joeben Dave R. Bastian Saint Catherine's School - Bambang, Nueva Vizcaya
Finisher
11/12/2020 07:00:01 PM 1,000
14
Maria Julia Abigale R. Altares City Central School, Cagayan De Oro City
Finisher
11/12/2020 07:02:58 PM 1,000
15
Karlize Brielle A. Enteria Starkid Christian Learning Center, Cagayan Valley
Finisher
11/12/2020 07:03:03 PM 1,000
16
Kyle Andrew S. Dizon Calamba Institute
Finisher
11/12/2020 07:08:40 PM 1,000
17
Kreon Neighl Magno Aritao Methodist Christian School, Nueva Vizcaya
Finisher
11/12/2020 07:08:47 PM 1,000
18
Yanna Marie Victoria Argenio Catarman SPED Center
Finisher
11/12/2020 07:09:14 PM 1,000
19
Alianna Kirsten Alfaro St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/12/2020 07:10:31 PM 1,000
20
Leigh Hans C. Dalut Minglanilla Special Science Elementary School - Cebu
Finisher
11/12/2020 07:14:11 PM 1,000
21
Venice Marie C. Salubon CIE British School of Tacloban - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/12/2020 07:17:39 PM 1,000
22
Josiah Michael Hupp Sabio St. Therese Educational Foundation of Tacloban Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/12/2020 07:21:16 PM 1,000
23
Uno Miguel S. Revelo Minglanilla Special Science Elementary School, Cebu
Finisher
11/12/2020 07:25:01 PM 1,000
24
Kirstin Gilliane T. Escoto Leyte Progressive High School - Tacloban
Finisher
11/12/2020 07:33:50 PM 1,000
25
Sophie Claire C. Fabrigar Marasbaras Central School - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/12/2020 07:39:16 PM 1,000
26
Kurt Andrey R. Onyot City Central School - Cagayan De Oro City
Finisher
11/12/2020 07:50:22 PM 1,000
27
Czaniah Brylle Encarnacion Lightbringer Learning Center - Naval, Biliran
Finisher
11/12/2020 07:54:20 PM 1,000
28
Jenica Gwyneth F. Galvez Dita Elementary School, Sta. Rosa, Laguna
Finisher
11/12/2020 08:19:24 PM 1,000
29
Jaryn Avelino Sto. Niño SPED Center - Tacloban City
Finisher
11/12/2020 08:36:52 PM 1,000
30
Syesha Divine R. Manjeron V&G Memorial dela Cruz School
Finisher
11/12/2020 09:13:15 PM 1,000
31
Vanna Luim G. Bertolano Sto. Niño SPED Center, Tacloban City
Finisher
11/12/2020 09:39:25 PM 1,000
32
Karla Anthonie Gutierrez CIE British School of Tacloban - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/12/2020 10:01:58 PM 1,000
33
Christine Rean L. Cojetia City Central School, Cagayan De Oro City
Finisher
11/12/2020 10:07:44 PM 1,000
34
Nathan James D. Conde Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/12/2020 10:10:53 PM 1,000
35
Sabina Louise Agustin Our Living Learning Homeschool
Finisher
11/12/2020 10:19:41 PM 1,000
36
Vince Arthur Tabernero Christian Learning Center - Villaba, Leyte
Finisher
11/12/2020 10:33:32 PM 1,000
37
Hyxx Thursha Nove L. Blones Jaro I Central School
Finisher
11/12/2020 11:54:17 PM 1,000
38
Nashlyn May Hernandez Palo 1 Central School
Finisher
11/13/2020 04:50:01 AM 1,000
39
Mark Christian Mendoza Samar Colleges Inc., Catbalogan
Finisher
11/13/2020 08:13:09 AM 1,000
40
Melody Joy T. Quintana Remedios V. Pantin Memorial School Inc. - MacArthur, Leyte
Finisher
11/13/2020 10:44:04 AM 1,000
41
Neil Jun Trujillo University of Negros Occidental Recoletos, Bacolod City
Finisher
11/12/2020 06:41:19 PM 1,000
42
Rainne Shannelle R. Lived Sinait West Central School (Special Science Class) - Ilocos Sur
Finisher
11/13/2020 04:59:48 PM 1,000
43
Vonn Rydel P. Buenviaje Marist School - Marikina
Finisher
11/13/2020 05:14:01 PM 1,000
44
Jose Benedicto Espanol MGGSI, Urdaneta City, Pangasinan
Finisher
11/13/2020 05:30:06 PM 1,000
45
Henreich Jon Jacob B. Coderis Tabaco Northwest Central Elementary School - Tabaco City, Albay
Finisher
11/13/2020 07:09:02 PM 1,000
46
Chloe Kaitlyn Y. Tan Burauen School - Burauen, Leyte
Finisher
11/16/2020 05:10:01 PM 1,000
47
Samantha Mikaelah F. Asuncion Assumpta School of Tagum
Finisher
11/23/2020 05:05:44 PM 1,000
error: Content is protected !!