Skill Building Activity Finishers

   250
   2020-11-13
   Math Gr. 5
   Batch 2020-5B
    Math - 5-I.16, Math - 5-I.17, Math - 5-I.18, Math - 5-Y.19, Math - 5-Y.24

No. of finishers:   

50

Rank Student Name School Status Finished On Score
1
Sophie Claire C. Fabrigar Marasbaras Central School - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/13/2020 06:05:51 PM 1,000
2
Zhack Ezzekiel Lerios St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/13/2020 06:07:31 PM 1,000
3
Wynona Samuelle F. Pingoy Philippine Science High School SRC - SOCCSKSARGEN
Finisher
11/13/2020 06:13:24 PM 1,000
4
Kyle Andrew S. Dizon Calamba Institute
Finisher
11/13/2020 06:16:22 PM 1,000
5
Sehanor A. Abdul City Central School, Cagayan De Oro City
Finisher
11/13/2020 06:20:15 PM 1,000
6
Adyl Enzo C. Mama Tambo Central School, Iligan City
Finisher
11/13/2020 06:20:28 PM 1,000
7
Keizha Zoe Blaire F. Dado St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/13/2020 06:21:02 PM 1,000
8
Vinz PJ Z. Rayos St. Bridget College - Batangas
Finisher
11/13/2020 06:21:17 PM 1,000
9
Vonn Rydel P. Buenviaje Marist School - Marikina
Finisher
11/13/2020 06:21:19 PM 1,000
10
Leigh Hans C. Dalut Minglanilla Special Science Elementary School - Cebu
Finisher
11/13/2020 06:27:31 PM 1,000
11
Syesha Divine R. Manjeron V&G Memorial dela Cruz School
Finisher
11/13/2020 06:30:42 PM 1,000
12
Chad Tristan L. Merontos Campokpok Central School - Tabango, Leyte
Finisher
11/13/2020 06:30:50 PM 1,000
13
Leighten Candice Noreese P. Rico Alangalang 1 Central School
Finisher
11/13/2020 06:30:50 PM 1,000
14
Henreich Jon Jacob B. Coderis Tabaco Northwest Central Elementary School - Tabaco City, Albay
Finisher
11/13/2020 06:32:16 PM 1,000
15
Nashlyn May Hernandez Palo 1 Central School
Finisher
11/13/2020 06:33:49 PM 1,000
16
Francis Nathan Yu Leyte Progressive High School - Tacloban
Finisher
11/13/2020 06:33:58 PM 1,000
17
Cee Gi Ong Sto. Niño SPED Center - Tacloban City
Finisher
11/13/2020 06:36:25 PM 1,000
18
Kurt Andrey R. Onyot City Central School - Cagayan De Oro City
Finisher
11/13/2020 06:41:00 PM 1,000
19
Maria Julia Abigale R. Altares City Central School, Cagayan De Oro City
Finisher
11/13/2020 06:42:51 PM 1,000
20
Venice Marie C. Salubon CIE British School of Tacloban - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/13/2020 06:48:44 PM 1,000
21
Joeben Dave R. Bastian Saint Catherine's School - Bambang, Nueva Vizcaya
Finisher
11/13/2020 06:48:46 PM 1,000
23
Sari Romagnia Wilhelmia A. Monje Sanchez Mira Central Elementary School
Finisher
11/13/2020 06:49:47 PM 1,000
24
Philip Arthur T. Acidre Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/13/2020 06:52:34 PM 1,000
25
Sabina Louise Agustin Our Living Learning Homeschool
Finisher
11/13/2020 06:53:39 PM 1,000
26
Josiah Michael Hupp Sabio St. Therese Educational Foundation of Tacloban Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/13/2020 06:55:31 PM 1,000
27
Kirstin Gilliane T. Escoto Leyte Progressive High School - Tacloban
Finisher
11/13/2020 06:55:35 PM 1,000
28
Rohan Ysah Rohna A. Amairanto Tambo Central School - Iligan City
Finisher
11/13/2020 06:57:43 PM 1,000
29
Alianna Kirsten Alfaro St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/13/2020 06:58:36 PM 1,000
30
Marcella Q. Layos Santa Rosa Elementary School Central 3 - Santa Rosa, Laguna
Finisher
11/13/2020 06:49:18 PM 1,000
31
Chloe Stefanie Ritardo City Central School, Cagayan De Oro City
Finisher
11/13/2020 07:04:03 PM 1,000
32
Kreon Neighl Magno Aritao Methodist Christian School, Nueva Vizcaya
Finisher
11/13/2020 07:10:01 PM 1,000
33
Melody Joy T. Quintana Remedios V. Pantin Memorial School Inc. - MacArthur, Leyte
Finisher
11/13/2020 07:11:20 PM 1,000
34
Theo Lorenzo Bustamante Don Bosco College, Canlubang, Calamba City, Laguna
Finisher
11/13/2020 07:17:09 PM 1,000
35
Rei Christopher Alinsub Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/13/2020 07:19:01 PM 1,000
36
Yanna Marie Victoria Argenio Catarman SPED Center
Finisher
11/13/2020 07:24:22 PM 1,000
37
Cayla Maryelle D. Valerio Immaculate Conception Cathedral School - Cubao, Quezon City
Finisher
11/13/2020 07:25:09 PM 1,000
38
Jenica Gwyneth F. Galvez Dita Elementary School, Sta. Rosa, Laguna
Finisher
11/13/2020 07:32:00 PM 1,000
39
Christine Rean L. Cojetia City Central School, Cagayan De Oro City
Finisher
11/13/2020 08:01:30 PM 1,000
40
Nathan James D. Conde Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/13/2020 08:01:54 PM 1,000
41
Vash Jedrick Macaraig Sto. Niño SPED Center - Tacloban City
Finisher
11/13/2020 08:43:29 PM 1,000
42
Jaryn Avelino Sto. Niño SPED Center - Tacloban City
Finisher
11/13/2020 08:57:19 PM 1,000
43
Eljade Vianney J. Sevillano Naval Central School SPED Center - Naval, Biliran
Finisher
11/13/2020 09:16:14 PM 1,000
44
Karla Anthonie Gutierrez CIE British School of Tacloban - Tacloban City, Leyte
Finisher
11/14/2020 04:58:19 PM 1,000
45
Rainne Shannelle R. Lived Sinait West Central School (Special Science Class) - Ilocos Sur
Finisher
11/16/2020 05:07:42 PM 1,000
46
Alberly Gabriel P. Bauto Flowerlane Montessori Children's House - Cabanatuan City
Finisher
11/16/2020 05:08:32 PM 1,000
47
Chloe Kaitlyn Y. Tan Burauen School - Burauen, Leyte
Finisher
11/16/2020 05:10:45 PM 1,000
48
Karlize Brielle A. Enteria Starkid Christian Learning Center, Cagayan Valley
Finisher
11/16/2020 05:20:23 PM 1,000
48
Neil Jun Trujillo University of Negros Occidental Recoletos, Bacolod City
Finisher
11/13/2020 06:55:28 PM 1,000
49
Vanna Luim G. Bertolano Sto. Niño SPED Center, Tacloban City
Finisher
11/20/2020 01:20:06 AM 1,000
50
Samantha Mikaelah F. Asuncion Assumpta School of Tagum
Finisher
11/23/2020 05:07:35 PM 1,000
error: Content is protected !!