Skill Building Activity Finishers

   598
   2022-03-29
   Math Grade 7
   Algebra Class 2022 (Feb-Apr)
    Math - 7-S.2, Math - 7-S.10

No. of finishers:   

42

Rank Student Name School Status Finished On Score
1
Erinn Aemery A. Pineda Calamba Elementary School
Finisher
03/29/2022 05:05:17 PM 600
2
Sophie Claire C. Fabrigar Marasbaras Central School - Tacloban City, Leyte
Finisher
03/29/2022 05:06:42 PM 600
3
Oracle Michael Ariel O. Geraldez Colegio San Agustin Makati
Finisher
03/29/2022 05:07:31 PM 600
4
Claire Allyson Alcarioto Philippine Pasay Chung Hua Academy
Finisher
03/29/2022 05:07:56 PM 600
5
Trevor Achilles D. Barruga Maria Montessori Holy Christian School, Makati City
Finisher
03/29/2022 05:08:59 PM 600
6
Rian Niña E. Nacionales Miag-ao East Central School - Iloilo City
Finisher
03/29/2022 05:10:11 PM 600
7
Elisha Laurette B. Calipara PHCCI MPC Tacloban Academy Inc. - Tacloban City, Leyte
Finisher
03/29/2022 05:10:20 PM 600
8
Eliezer II S. Gleyo Kalawag Central School - Isulan, Sultan Kudarat
Finisher
03/29/2022 05:11:24 PM 600
9
Cyrheen Adriane B. Lat St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
03/29/2022 05:11:39 PM 600
10
Alianna Kirsten Alfaro St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
03/29/2022 05:14:33 PM 600
11
Briahna Gliestel Dakay Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
03/29/2022 05:15:00 PM 600
12
Aldhred Ross O. Monsales Our Lady of the Holy Rosary school-Gen. Trias Cavite
Finisher
03/29/2022 05:15:17 PM 600
13
Lemuel J. Nuñez Marasbaras Elementary School - Tacloban City, Leyte
Finisher
03/29/2022 05:16:38 PM 600
14
Chris Adrick A. Velarde Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
03/29/2022 05:20:33 PM 600
15
Prudence Stefani Palagud Mothergoose Special School System Inc. School , Urdaneta City
Finisher
03/29/2022 05:21:03 PM 600
16
Abdullah Fuentes City Central School, Cagayan de Oro City
Finisher
03/29/2022 05:21:55 PM 600
17
Aisha Louisse A. Tan Gen. MacArthur Central Elementary School, Eastern Samar
Finisher
03/29/2022 05:23:19 PM 600
18
Eugene Edmer G. Bornilla St. Therese Educational Foundation of Tacloban Inc. - Tacloban City, Leyte
Finisher
03/29/2022 05:23:27 PM 600
19
Raoule Ignacius Sultan Bethel International School - Palo, Leyte
Finisher
03/29/2022 05:23:44 PM 600
20
Jiulliana Ytzabelle A. Ramo DMC College Foundation Inc.
Finisher
03/29/2022 05:25:39 PM 600
21
Karlo Francisco C. Sur City Central School, Cagayan De Oro City
Finisher
03/29/2022 05:27:41 PM 600
22
Sean Marcus N. Castillo Magalang Elementary School (Special Science Class); Magalang, Pampanga
Finisher
03/29/2022 05:28:32 PM 600
23
Denise Chloe K. Dela Cruz Rosales National High School (Special Science Section)
Finisher
03/29/2022 05:29:48 PM 600
24
Venz Eugene Pamat LNHS, Tacloban City
Finisher
03/29/2022 05:31:15 PM 600
25
Frytz Aikhen A. Madriaga Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
03/29/2022 05:31:39 PM 600
26
Mc Vien Kabingue Maryknoll High School of Sto. Tomas - Davao del Norte
Finisher
03/29/2022 05:36:58 PM 600
27
Eric Angelo S. Satorre Atimonan Central Elementary School (ACES) - Atimonan, Quezon
Finisher
03/29/2022 05:37:44 PM 600
28
Joseph Marl S. Parilla Burauen School - Burauen, Leyte
Finisher
03/29/2022 05:37:47 PM 600
29
Ryan Philip Pamat LNHS, Tacloban City
Finisher
03/29/2022 05:39:15 PM 600
30
Jirah L. Bato Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
03/29/2022 05:40:10 PM 600
31
Raygranth George C. Froyalde Marist School - Marikina City
Finisher
03/29/2022 05:40:56 PM 600
32
Sophia Eunice N. Maat PHCCI MPC Academy, Inc., Tacloban City
Finisher
03/29/2022 05:47:03 PM 600
33
Bryan Simone R. Abaigar Burauen School, Burauen, Leyte
Finisher
03/29/2022 05:50:02 PM 600
34
Keizha Zoe Blaire F. Dado St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
03/29/2022 05:50:22 PM 600
35
Jillianne Maerielle D. Lirazan Esperanza Central School, Sultan Kudarat
Finisher
03/29/2022 05:51:22 PM 600
36
Jarem M. Capin City Central School, Cagayan De Oro City
Finisher
03/29/2022 05:54:56 PM 600
37
Rainne Shannelle R. Lived Sinait West Central School (Special Science Class) - Ilocos Sur
Finisher
03/29/2022 05:58:07 PM 600
38
Jealian Vera C. Molina Evangelical Christian School, Pili, Camarines Sur
Finisher
03/29/2022 06:01:48 PM 600
39
Henreich Jon Jacob B. Coderis Tabaco Northwest Central Elementary School - Tabaco City, Albay
Finisher
03/29/2022 06:02:18 PM 600
40
Trish Caitlyn M. Llanto Calamba Elementary School - Calamba City, Laguna
Finisher
03/29/2022 06:02:59 PM 600
41
Rhoanne U. Faderon Holy Angel School of Caloocan, Caloocan City
Finisher
03/31/2022 09:09:13 AM 600
42
Raven Shelcy F. Melu Bethel International School - Tacloban City, Leyte
Finisher
04/19/2022 05:34:15 PM 600
error: Content is protected !!