Skill Building Activity Finishers

   608
   2022-04-19
   Algebra 2
   Algebra Class 2022 (Feb-Apr)
    Math - A2-A.3, Math - A2-B.1, Math - A2-B.3, Math - A2-B.6

No. of finishers:   

23

Rank Student Name School Status Finished On Score
1
Eric Angelo S. Satorre Atimonan Central Elementary School (ACES) - Atimonan, Quezon
Finisher
04/19/2022 05:39:22 PM 1,200
2
Sophie Claire C. Fabrigar Marasbaras Central School - Tacloban City, Leyte
Finisher
04/19/2022 05:41:10 PM 1,200
3
Eliezer II S. Gleyo Kalawag Central School - Isulan, Sultan Kudarat
Finisher
04/19/2022 05:46:00 PM 1,200
4
Frytz Aikhen A. Madriaga Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
04/19/2022 05:49:22 PM 1,200
5
Rian Niña E. Nacionales Miag-ao East Central School - Iloilo City
Finisher
04/19/2022 05:54:39 PM 1,200
6
Prudence Stefani Palagud Mothergoose Special School System Inc. School , Urdaneta City
Finisher
04/19/2022 06:08:39 PM 1,200
7
Jirah L. Bato Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
04/19/2022 06:11:36 PM 1,200
8
Trevor Achilles D. Barruga Maria Montessori Holy Christian School, Makati City
Finisher
04/19/2022 06:12:36 PM 1,200
9
Aldhred Ross O. Monsales Our Lady of the Holy Rosary school-Gen. Trias Cavite
Finisher
04/19/2022 06:12:58 PM 1,200
10
Henreich Jon Jacob B. Coderis Tabaco Northwest Central Elementary School - Tabaco City, Albay
Finisher
04/19/2022 06:20:36 PM 1,200
11
Abdullah Fuentes City Central School, Cagayan de Oro City
Finisher
04/19/2022 06:21:47 PM 1,200
12
Claire Allyson Alcarioto Philippine Pasay Chung Hua Academy
Finisher
04/19/2022 06:24:33 PM 1,200
13
Cyrheen Adriane B. Lat St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
04/19/2022 06:28:43 PM 1,200
14
Rainne Shannelle R. Lived Sinait West Central School (Special Science Class) - Ilocos Sur
Finisher
04/19/2022 06:30:47 PM 1,200
14
Alianna Kirsten Alfaro St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
04/19/2022 06:30:47 PM 1,200
16
Jealian Vera C. Molina Evangelical Christian School, Pili, Camarines Sur
Finisher
04/19/2022 06:30:49 PM 1,200
17
Raygranth George C. Froyalde Marist School - Marikina City
Finisher
04/19/2022 06:31:17 PM 1,200
18
Mc Vien Kabingue Maryknoll High School of Sto. Tomas - Davao del Norte
Finisher
04/19/2022 06:43:50 PM 1,200
19
Eugene Edmer G. Bornilla St. Therese Educational Foundation of Tacloban Inc. - Tacloban City, Leyte
Finisher
04/19/2022 08:27:30 PM 1,200
20
Lemuel J. Nuñez Marasbaras Elementary School - Tacloban City, Leyte
Finisher
04/20/2022 01:01:54 PM 1,200
21
Raoule Ignacius Sultan Bethel International School - Palo, Leyte
Finisher
04/20/2022 06:26:50 PM 1,200
22
Denise Chloe K. Dela Cruz Rosales National High School (Special Science Section)
Finisher
04/21/2022 05:11:47 PM 1,200
23
Sean Marcus N. Castillo Magalang Elementary School (Special Science Class); Magalang, Pampanga
Finisher
04/22/2022 08:15:20 AM 1,200
error: Content is protected !!