Skill Building Activity Finishers

   623
   2022-05-29
   Language Arts Grade 5
   Batch 2022-2A
    English - 5-T.1, English - 5-T.3

No. of finishers:   

25

Rank Student Name School Status Finished On Score
1
Lebron James O. Villamejor St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
05/29/2022 02:26:14 PM 400
2
Simon Matthew G. Lumagod Gabaldon Central School - Abuyog, Leyte
Finisher
05/29/2022 02:26:15 PM 400
3
Kylee Isabel S. Culata Diliman Preparatory School - Quezon City
Finisher
05/29/2022 02:27:26 PM 400
4
Gabrielle Rei B. Pundavela Leyte Normal University Integrated Lab. School - Tacloban City, Leyte
Finisher
05/29/2022 02:34:11 PM 400
5
Rey Cris M. Mendoza Jr. Cong. Alberto T. Aguja Memorial Central School - Carigara Leyte
Finisher
05/29/2022 02:34:43 PM 400
6
Zoe Gastador Quibranza Catarman Sped Center - Catarman, Northern Samar
Finisher
05/29/2022 02:36:22 PM 400
7
Miguel Xander A. Borgueta Fiat Luxe Academe - Gen. Trias, Cavite
Finisher
05/29/2022 02:37:03 PM 400
8
Crishern S. Basilisco Sogod Central SPED Center - Sogod, Southern Leyte
Finisher
05/29/2022 02:37:09 PM 400
9
Nadia Andrei F. Madera Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
05/29/2022 02:37:36 PM 400
10
Sophia Brielle M. Tulagan St. Thomas Academy Avida, Sto. Tomas, Batangas
Finisher
05/29/2022 02:38:35 PM 400
11
Eunice Lorraine R. Tiro Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
05/29/2022 02:41:14 PM 400
12
Noelle T. Obenza St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
05/29/2022 02:41:21 PM 400
13
James Nathan P. Dawan Mca Montessori School - Taguig City
Finisher
05/29/2022 02:41:22 PM 400
14
Andrea Bethany Gloria Mother Goose Special Science - Bayambang, Pangasinan
Finisher
05/29/2022 02:41:41 PM 400
15
Messiah Alexdeniz T. Romblon La Trinidad Academy - Imus, Cavite
Finisher
05/29/2022 02:44:36 PM 400
16
Kate Angelique E. Oliveros Atimonan Central Elementary School - Atimonan, Quezon
Finisher
05/29/2022 02:46:27 PM 400
17
Kristin Chloe M. Mendoza Cong. Alberto T. Aguja Memorial Central School - Carigara, Leyte
Finisher
05/29/2022 02:53:08 PM 400
18
Allia May F. Ordovez Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
05/29/2022 02:55:56 PM 400
19
Kaela Louise Yuse Bethel International school, Palo, Leyte
Finisher
05/29/2022 02:58:51 PM 400
20
Alexander Gabriel Penaranda Palo 1 Central School - Palo, Leyte
Finisher
05/29/2022 03:02:18 PM 400
21
Rovent Leniel R. Lomahan Lomahan Burauen School - Burauen, Leyte
Finisher
05/29/2022 03:05:37 PM 400
22
Lana Gabrielle Tamayo Centro De Cultura Inc. - Cauayan City, Isabela
Finisher
05/29/2022 03:12:34 PM 400
23
Ella Stefania G. Mercado West City Exceptional Child Learning Center - Dumaguete City
Finisher
06/06/2022 08:55:38 AM 400
24
Gabriel Aaron L. Alve LNU, Tacloban City
Finisher
06/07/2022 03:55:48 PM 400
25
Shantelle Dame M. Sible Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
07/03/2022 03:34:56 PM 400
error: Content is protected !!