Skill Building Activity Finishers

   624
   2022-05-31
   Algebra 2
   Algebra 2.0 Class 2022 (May-July)
    Math - A2-J.7, Math - A2-J.11

No. of finishers:   

25

Rank Student Name School Status Finished On Score
1
Eliezer II S. Gleyo Kalawag Central School - Isulan, Sultan Kudarat
Finisher
05/31/2022 05:18:41 PM 600
2
Sophie Claire C. Fabrigar Marasbaras Central School - Tacloban City, Leyte
Finisher
05/31/2022 05:18:44 PM 600
3
Sean P. Obejera Gabaldon Central School - Abuyog, Leyte
Finisher
05/31/2022 05:19:05 PM 600
4
Oracle Michael Ariel O. Geraldez Colegio San Agustin Makati
Finisher
05/31/2022 05:20:10 PM 600
5
Eric Angelo S. Satorre Atimonan Central Elementary School (ACES) - Atimonan, Quezon
Finisher
05/31/2022 05:29:59 PM 600
6
Prudence Stefani Palagud Mothergoose Special School System Inc. School , Urdaneta City
Finisher
05/31/2022 05:30:27 PM 600
7
Trevor Achilles D. Barruga Maria Montessori Holy Christian School, Makati City
Finisher
05/31/2022 05:44:14 PM 600
8
Frytz Aikhen A. Madriaga Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
05/31/2022 05:52:11 PM 600
9
Mc Vien Kabingue Maryknoll High School of Sto. Tomas - Davao del Norte
Finisher
05/31/2022 05:53:37 PM 600
10
Sean Marcus N. Castillo Magalang Elementary School (Special Science Class); Magalang, Pampanga
Finisher
05/31/2022 05:54:53 PM 600
11
Alianna Kirsten Alfaro St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
05/31/2022 05:55:11 PM 600
12
Cyrheen Adriane B. Lat St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
05/31/2022 06:03:11 PM 600
13
Aldhred Ross O. Monsales Our Lady of the Holy Rosary school-Gen. Trias Cavite
Finisher
05/31/2022 06:05:29 PM 600
14
Denise Chloe K. Dela Cruz Rosales National High School (Special Science Section)
Finisher
05/31/2022 06:09:27 PM 600
15
Claire Allyson Alcarioto Philippine Pasay Chung Hua Academy
Finisher
05/31/2022 06:11:31 PM 600
16
Joseph Marl S. Parilla Burauen School - Burauen, Leyte
Finisher
05/31/2022 06:27:19 PM 600
17
Briahna Gliestel Dakay Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
05/31/2022 06:39:27 PM 600
18
Eugene Edmer G. Bornilla St. Therese Educational Foundation of Tacloban Inc. - Tacloban City, Leyte
Finisher
05/31/2022 06:50:46 PM 600
19
Rainne Shannelle R. Lived Sinait West Central School (Special Science Class) - Ilocos Sur
Finisher
05/31/2022 07:00:38 PM 600
20
Henreich Jon Jacob B. Coderis Tabaco Northwest Central Elementary School - Tabaco City, Albay
Finisher
05/31/2022 07:03:55 PM 600
21
Lemuel J. Nuñez Marasbaras Elementary School - Tacloban City, Leyte
Finisher
05/31/2022 07:18:03 PM 600
22
Raygranth George C. Froyalde Marist School - Marikina City
Finisher
05/31/2022 07:43:51 PM 600
23
Chris Adrick A. Velarde Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/01/2022 06:21:45 PM 600
24
Precious Hannah Mae Dawan MCA Montessori School, Taguig
Finisher
06/14/2022 06:03:22 PM 600
25
Chianna Elaise J. Capiton Notre Dame of Dadiangas University
Finisher
07/02/2022 11:13:59 AM 600
error: Content is protected !!