Skill Building Activity Finishers

   634
   2022-06-12
   Math Grade 5
   Batch 2022-2A
    Math - 5-P.1

No. of finishers:   

24

Rank Student Name School Status Finished On Score
1
Miguel Xander A. Borgueta Fiat Luxe Academe - Gen. Trias, Cavite
Finisher
06/12/2022 03:58:03 PM 200
2
Simon Matthew G. Lumagod Gabaldon Central School - Abuyog, Leyte
Finisher
06/12/2022 03:58:14 PM 200
3
Lebron James O. Villamejor St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/12/2022 03:58:40 PM 200
4
Gabrielle Rei B. Pundavela Leyte Normal University Integrated Lab. School - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/12/2022 04:00:41 PM 200
5
Kristin Chloe M. Mendoza Cong. Alberto T. Aguja Memorial Central School - Carigara, Leyte
Finisher
06/12/2022 04:02:53 PM 200
6
Kylee Isabel S. Culata Diliman Preparatory School - Quezon City
Finisher
06/12/2022 04:03:10 PM 200
7
Lana Gabrielle Tamayo Centro De Cultura Inc., Cauayan City, Isabela
Finisher
06/12/2022 04:03:35 PM 200
8
Sophia Brielle M. Tulagan St. Thomas Academy Avida, Sto. Tomas, Batangas
Finisher
06/12/2022 04:04:32 PM 200
9
Shantelle Dame M. Sible Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/12/2022 04:04:41 PM 200
10
Gavin V. Arco Minglanilla Special Science Elementary School - Cebu
Finisher
06/12/2022 04:05:09 PM 200
11
Noelle T. Obenza St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/12/2022 04:05:29 PM 200
12
Nadia Andrei F. Madera Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/12/2022 04:05:30 PM 200
13
Gabriel Aaron L. Alve LNU, Tacloban City
Finisher
06/12/2022 04:06:47 PM 200
14
Crishern S. Basilisco Sogod Central SPED Center - Sogod, Southern Leyte
Finisher
06/12/2022 04:07:23 PM 200
15
Kate Angelique E. Oliveros Atimonan Central Elementary School - Atimonan, Quezon
Finisher
06/12/2022 04:07:44 PM 200
16
James Nathan P. Dawan Mca Montessori School - Taguig City
Finisher
06/12/2022 04:08:44 PM 200
17
Eliza Frances Anthonette A. Bantanos Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/12/2022 04:09:56 PM 200
18
Messiah Alexdeniz T. Romblon La Trinidad Academy - Imus, Cavite
Finisher
06/12/2022 04:12:39 PM 200
19
Rey Cris M. Mendoza Jr. Cong. Alberto T. Aguja Memorial Central School - Carigara Leyte
Finisher
06/12/2022 04:14:24 PM 200
20
Eunice Lorraine R. Tiro Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/12/2022 04:26:15 PM 200
21
Zoe Gastador Quibranza Catarman Sped Center - Catarman, Northern Samar
Finisher
06/12/2022 05:36:19 PM 200
22
Alexander Gabriel Penaranda Palo 1 Central School - Palo, Leyte
Finisher
06/12/2022 09:26:02 PM 200
23
Kaela Louise Yuse Bethel International school, Palo, Leyte
Finisher
06/18/2022 11:09:59 AM 200
24
Ella Stefania G. Mercado West City Exceptional Child Learning Center - Dumaguete City
Finisher
06/19/2022 01:09:52 PM 200
error: Content is protected !!