Skill Building Activity Finishers

   640
   2022-06-18
   Language Arts Grade 3
   Batch 2022-2A
    English - 3-Z.1, English - 3-Z.3, English - 3-Z.4, English - 3-Z.6

No. of finishers:   

24

Rank Student Name School Status Finished On Score
1
Miguel Xander A. Borgueta Fiat Luxe Academe - Gen. Trias, Cavite
Finisher
06/18/2022 10:52:00 AM 400
2
Kylee Isabel S. Culata Diliman Preparatory School - Quezon City
Finisher
06/18/2022 10:52:54 AM 400
3
Simon Matthew G. Lumagod Gabaldon Central School - Abuyog, Leyte
Finisher
06/18/2022 10:53:51 AM 400
4
Noelle T. Obenza St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/18/2022 11:03:18 AM 400
5
Gabrielle Rei B. Pundavela Leyte Normal University Integrated Lab. School - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/18/2022 11:06:32 AM 400
6
Lebron James O. Villamejor St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/18/2022 11:08:58 AM 400
7
Lana Gabrielle Tamayo Centro De Cultura Inc. - Cauayan City, Isabela
Finisher
06/18/2022 11:09:32 AM 400
8
Kaela Louise Yuse Bethel International school, Palo, Leyte
Finisher
06/18/2022 11:09:56 AM 400
9
Sophia Brielle M. Tulagan St. Thomas Academy Avida, Sto. Tomas, Batangas
Finisher
06/18/2022 11:10:07 AM 400
10
Gavin V. Arco Minglanilla Special Science Elementary School - Cebu
Finisher
06/18/2022 11:11:46 AM 400
11
Sophia Jocelyn C. Peralta St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/18/2022 11:12:43 AM 400
12
Nadia Andrei F. Madera Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/18/2022 11:13:21 AM 400
13
Rey Cris M. Mendoza Jr. Cong. Alberto T. Aguja Memorial Central School - Carigara Leyte
Finisher
06/18/2022 11:13:56 AM 400
14
Zoe Gastador Quibranza Catarman Sped Center - Catarman, Northern Samar
Finisher
06/18/2022 11:15:21 AM 400
15
Claire Angela Arcenal Hosillos Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/18/2022 11:22:31 AM 400
16
Kate Angelique E. Oliveros Atimonan Central Elementary School - Atimonan, Quezon
Finisher
06/18/2022 11:27:24 AM 400
17
Gabriel Aaron L. Alve LNU, Tacloban City
Finisher
06/18/2022 11:33:56 AM 400
18
Kristin Chloe M. Mendoza Cong. Alberto T. Aguja Memorial Central School - Carigara, Leyte
Finisher
06/18/2022 11:34:21 AM 400
19
Shantelle Dame M. Sible Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/18/2022 11:35:10 AM 400
20
James Nathan P. Dawan Mca Montessori School - Taguig City
Finisher
06/18/2022 11:55:35 AM 400
21
Andrea Bethany Gloria Mother Goose Special Science - Bayambang, Pangasinan
Finisher
06/18/2022 11:58:22 AM 400
22
Messiah Alexdeniz T. Romblon La Trinidad Academy - Imus, Cavite
Finisher
06/18/2022 08:28:52 PM 400
23
Ella Stefania G. Mercado West City Exceptional Child Learning Center - Dumaguete City
Finisher
06/19/2022 01:09:58 PM 400
24
Crishern S. Basilisco Sogod Central SPED Center - Sogod, Southern Leyte
Finisher
06/19/2022 02:31:28 PM 400
error: Content is protected !!