Skill Building Activity Finishers

   644
   2022-06-21
   Algebra 2
   Algebra 2.0 Class 2022 (May-July)
    Math - A2-V.1

No. of finishers:   

28

Rank Student Name School Status Finished On Score
1
Eliezer II S. Gleyo Kalawag Central School - Isulan, Sultan Kudarat
Finisher
06/21/2022 06:09:35 PM 300
2
Trevor Achilles D. Barruga Maria Montessori Holy Christian School, Makati City
Finisher
06/21/2022 06:09:36 PM 300
3
Sophie Claire C. Fabrigar Marasbaras Central School - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/21/2022 06:09:37 PM 300
4
Sean Marcus N. Castillo Magalang Elementary School (Special Science Class); Magalang, Pampanga
Finisher
06/21/2022 06:15:26 PM 300
5
Eric Angelo S. Satorre Atimonan Central Elementary School (ACES) - Atimonan, Quezon
Finisher
06/21/2022 06:16:50 PM 300
6
Oracle Michael Ariel O. Geraldez Colegio San Agustin Makati
Finisher
06/21/2022 06:18:03 PM 300
7
Raygranth George C. Froyalde Marist School - Marikina City
Finisher
06/21/2022 06:19:04 PM 300
8
Elisha Laurette B. Calipara PHCCI MPC Tacloban Academy Inc. - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/21/2022 06:19:31 PM 300
9
Lemuel J. Nuñez Marasbaras Elementary School - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/21/2022 06:20:08 PM 300
10
Chianna Elaise J. Capiton Notre Dame of Dadiangas University
Finisher
06/21/2022 06:20:50 PM 300
11
Aldhred Ross O. Monsales Our Lady of the Holy Rosary school-Gen. Trias Cavite
Finisher
06/21/2022 06:23:47 PM 300
12
Alianna Kirsten Alfaro St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/21/2022 06:23:56 PM 300
13
Joseph Marl S. Parilla Burauen School - Burauen, Leyte
Finisher
06/21/2022 06:25:04 PM 300
14
Claire Allyson Alcarioto Philippine Pasay Chung Hua Academy
Finisher
06/21/2022 06:25:10 PM 300
15
Cyrheen Adriane B. Lat St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/21/2022 06:25:55 PM 300
16
Eugene Edmer G. Bornilla St. Therese Educational Foundation of Tacloban Inc. - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/21/2022 06:26:11 PM 300
17
Denise Chloe K. Dela Cruz Rosales National High School (Special Science Section)
Finisher
06/21/2022 06:27:52 PM 300
18
Mc Vien Kabingue Maryknoll High School of Sto. Tomas - Davao del Norte
Finisher
06/21/2022 06:29:21 PM 300
19
Frytz Aikhen A. Madriaga Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/21/2022 06:31:37 PM 300
20
Rhoanne U. Faderon Holy Angel School of Caloocan, Caloocan City
Finisher
06/21/2022 07:40:29 PM 300
21
Precious Hannah Mae Dawan MCA Montessori School, Taguig
Finisher
06/21/2022 07:43:47 PM 300
22
Sean P. Obejera Gabaldon Central School - Abuyog, Leyte
Finisher
06/21/2022 07:49:59 PM 300
23
Prudence Stefani Palagud Mothergoose Special School System Inc. School , Urdaneta City
Finisher
06/21/2022 08:22:31 PM 300
24
Sophia Eunice N. Maat PHCCI MPC Academy, Inc., Tacloban City
Finisher
06/21/2022 09:56:19 PM 300
25
Chris Adrick A. Velarde Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/21/2022 10:33:25 PM 300
26
Raven Shelcy F. Melu Bethel International School - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/21/2022 11:01:00 PM 300
27
Aemielle Georraine S. Soledad Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/22/2022 11:33:42 AM 300
28
Henreich Jon Jacob B. Coderis Tabaco Northwest Central Elementary School - Tabaco City, Albay
Finisher
07/12/2022 06:20:24 PM 500
error: Content is protected !!