Skill Building Activity Finishers

   646
   2022-06-23
   Math Grade 7
   Algebra 2.0 Class 2022 (May-July)
    Math - 7-V.2, Math - 7-V.3

No. of finishers:   

25

Rank Student Name School Status Finished On Score
1
Trevor Achilles D. Barruga Maria Montessori Holy Christian School, Makati City
Finisher
06/23/2022 05:18:57 PM 600
2
Sean Marcus N. Castillo Magalang Elementary School (Special Science Class); Magalang, Pampanga
Finisher
06/23/2022 05:18:57 PM 600
3
Sophie Claire C. Fabrigar Marasbaras Central School - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/23/2022 05:18:58 PM 600
4
Sean P. Obejera Gabaldon Central School - Abuyog, Leyte
Finisher
06/23/2022 05:24:56 PM 600
5
Claire Allyson Alcarioto Philippine Pasay Chung Hua Academy
Finisher
06/23/2022 05:26:24 PM 600
6
Eliezer II S. Gleyo Kalawag Central School - Isulan, Sultan Kudarat
Finisher
06/23/2022 05:28:56 PM 600
7
Mc Vien Kabingue Maryknoll High School of Sto. Tomas - Davao del Norte
Finisher
06/23/2022 05:32:08 PM 600
8
Oracle Michael Ariel O. Geraldez Colegio San Agustin Makati
Finisher
06/23/2022 05:48:50 PM 600
9
Frytz Aikhen A. Madriaga Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/23/2022 05:51:45 PM 600
10
Eugene Edmer G. Bornilla St. Therese Educational Foundation of Tacloban Inc. - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/23/2022 05:53:02 PM 600
11
Aldhred Ross O. Monsales Our Lady of the Holy Rosary school-Gen. Trias Cavite
Finisher
06/23/2022 06:02:28 PM 600
12
Lemuel J. Nuñez Marasbaras Elementary School - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/23/2022 06:02:36 PM 600
13
Denise Chloe K. Dela Cruz Rosales National High School (Special Science Section)
Finisher
06/23/2022 06:06:09 PM 600
14
Rhoanne U. Faderon Holy Angel School of Caloocan, Caloocan City
Finisher
06/23/2022 06:06:13 PM 600
15
Elisha Laurette B. Calipara PHCCI MPC Tacloban Academy Inc. - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/23/2022 06:09:18 PM 600
16
Cyrheen Adriane B. Lat St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/23/2022 06:15:54 PM 600
17
Henreich Jon Jacob B. Coderis Tabaco Northwest Central Elementary School - Tabaco City, Albay
Finisher
06/23/2022 06:20:29 PM 600
18
Raygranth George C. Froyalde Marist School - Marikina City
Finisher
06/23/2022 06:30:09 PM 600
19
Rainne Shannelle R. Lived Sinait West Central School (Special Science Class) - Ilocos Sur
Finisher
06/23/2022 06:37:35 PM 600
20
Chianna Elaise J. Capiton Notre Dame of Dadiangas University
Finisher
06/23/2022 06:57:32 PM 600
21
Joseph Marl S. Parilla Burauen School - Burauen, Leyte
Finisher
06/23/2022 06:57:47 PM 600
22
Eric Angelo S. Satorre Atimonan Central Elementary School (ACES) - Atimonan, Quezon
Finisher
06/23/2022 07:30:46 PM 600
23
Aemielle Georraine S. Soledad Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/23/2022 09:26:33 PM 600
24
Alianna Kirsten Alfaro St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/25/2022 05:33:00 PM 600
25
Prudence Stefani Palagud Mothergoose Special School System Inc. School , Urdaneta City
Finisher
06/25/2022 05:55:33 PM 600
error: Content is protected !!