Skill Building Activity Finishers

   649
   2022-06-25
   Algebra 2
   Algebra 2.0 Class 2022 (May-July)
    Math - A2-V.4, Math - A2-V.5

No. of finishers:   

26

Rank Student Name School Status Finished On Score
1
Eliezer II S. Gleyo Kalawag Central School - Isulan, Sultan Kudarat
Finisher
06/25/2022 05:35:56 PM 600
2
Sean Marcus N. Castillo Magalang Elementary School (Special Science Class); Magalang, Pampanga
Finisher
06/25/2022 05:35:59 PM 600
3
Sophie Claire C. Fabrigar Marasbaras Central School - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/25/2022 05:36:01 PM 600
4
Trevor Achilles D. Barruga Maria Montessori Holy Christian School, Makati City
Finisher
06/25/2022 05:36:02 PM 600
5
Eugene Edmer G. Bornilla St. Therese Educational Foundation of Tacloban Inc. - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/25/2022 05:36:14 PM 600
6
Cyrheen Adriane B. Lat St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/25/2022 05:42:21 PM 600
7
Lemuel J. Nuñez Marasbaras Elementary School - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/25/2022 05:44:27 PM 600
8
Sean P. Obejera Gabaldon Central School - Abuyog, Leyte
Finisher
06/25/2022 05:47:07 PM 600
9
Alianna Kirsten Alfaro St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/25/2022 05:48:53 PM 600
10
Elisha Laurette B. Calipara PHCCI MPC Tacloban Academy Inc. - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/25/2022 05:52:33 PM 600
11
Chris Adrick A. Velarde Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/25/2022 05:54:38 PM 600
12
Frytz Aikhen A. Madriaga Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/25/2022 05:55:09 PM 600
13
Prudence Stefani Palagud Mothergoose Special School System Inc. School , Urdaneta City
Finisher
06/25/2022 05:55:30 PM 600
14
Aldhred Ross O. Monsales Our Lady of the Holy Rosary school-Gen. Trias Cavite
Finisher
06/25/2022 05:57:25 PM 600
15
Chianna Elaise J. Capiton Notre Dame of Dadiangas University
Finisher
06/25/2022 06:00:28 PM 600
16
Denise Chloe K. Dela Cruz Rosales National High School (Special Science Section)
Finisher
06/25/2022 06:01:27 PM 600
17
Raygranth George C. Froyalde Marist School - Marikina City
Finisher
06/25/2022 06:01:41 PM 600
18
Eric Angelo S. Satorre Atimonan Central Elementary School (ACES) - Atimonan, Quezon
Finisher
06/25/2022 06:02:27 PM 600
19
Claire Allyson Alcarioto Philippine Pasay Chung Hua Academy
Finisher
06/25/2022 06:10:57 PM 600
20
Leira Kate Ponferrada Sto. Nino SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/25/2022 06:11:28 PM 600
21
Mc Vien Kabingue Maryknoll High School of Sto. Tomas - Davao del Norte
Finisher
06/25/2022 06:32:30 PM 600
22
Rhoanne U. Faderon Holy Angel School of Caloocan, Caloocan City
Finisher
06/25/2022 06:55:18 PM 600
23
Joseph Marl S. Parilla Burauen School - Burauen, Leyte
Finisher
06/25/2022 07:22:00 PM 600
24
Raven Shelcy F. Melu Bethel International School - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/25/2022 07:43:46 PM 600
25
Aemielle Georraine S. Soledad Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
06/25/2022 09:37:22 PM 600
26
Henreich Jon Jacob B. Coderis Tabaco Northwest Central Elementary School - Tabaco City, Albay
Finisher
07/12/2022 06:20:30 PM 1,000
error: Content is protected !!