Skill Building Activity Finishers

   678
   2022-07-12
   Algebra 1
   Algebra 2.0 Class 2022 (May-July)
    Math - A1-V.2

No. of finishers:   

22

Rank Student Name School Status Finished On Score
1
Sophie Claire C. Fabrigar Marasbaras Central School - Tacloban City, Leyte
Finisher
07/12/2022 05:32:31 PM 500
2
Trevor Achilles D. Barruga Maria Montessori Holy Christian School, Makati City
Finisher
07/12/2022 05:32:34 PM 500
3
Eliezer II S. Gleyo Kalawag Central School - Isulan, Sultan Kudarat
Finisher
07/12/2022 05:32:38 PM 500
4
Sean P. Obejera Gabaldon Central School - Abuyog, Leyte
Finisher
07/12/2022 05:43:53 PM 500
5
Lemuel J. Nuñez Marasbaras Elementary School - Tacloban City, Leyte
Finisher
07/12/2022 05:46:38 PM 500
6
Chianna Elaise J. Capiton Notre Dame of Dadiangas University
Finisher
07/12/2022 05:51:58 PM 500
7
Eugene Edmer G. Bornilla St. Therese Educational Foundation of Tacloban Inc. - Tacloban City, Leyte
Finisher
07/12/2022 05:54:01 PM 500
8
Eric Angelo S. Satorre Atimonan Central Elementary School (ACES) - Atimonan, Quezon
Finisher
07/12/2022 05:55:02 PM 500
9
Mc Vien Kabingue Maryknoll High School of Sto. Tomas - Davao del Norte
Finisher
07/12/2022 06:02:39 PM 500
10
Claire Allyson Alcarioto Philippine Pasay Chung Hua Academy
Finisher
07/12/2022 06:08:24 PM 500
11
Cyrheen Adriane B. Lat St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
07/12/2022 06:08:43 PM 500
12
Denise Chloe K. Dela Cruz Rosales National High School (Special Science Section)
Finisher
07/12/2022 06:17:36 PM 500
13
Alianna Kirsten Alfaro St. Therese Educational Foundation of Tacloban, Inc. (STEFTI) - Tacloban City, Leyte
Finisher
07/12/2022 06:19:04 PM 500
14
Henreich Jon Jacob B. Coderis Tabaco Northwest Central Elementary School - Tabaco City, Albay
Finisher
07/12/2022 06:19:42 PM 500
15
Rainne Shannelle R. Lived Sinait West Central School (Special Science Class) - Ilocos Sur
Finisher
07/12/2022 06:20:57 PM 500
16
Aldhred Ross O. Monsales Our Lady of the Holy Rosary school-Gen. Trias Cavite
Finisher
07/12/2022 06:30:35 PM 500
17
Sean Marcus N. Castillo Magalang Elementary School (Special Science Class); Magalang, Pampanga
Finisher
07/12/2022 06:40:01 PM 500
18
Chris Adrick A. Velarde Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
07/12/2022 07:17:16 PM 500
19
Frytz Aikhen A. Madriaga Sto. Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
07/12/2022 08:27:46 PM 500
20
Sophia Eunice N. Maat PHCCI MPC Academy, Inc., Tacloban City
Finisher
07/13/2022 03:25:11 PM 500
21
Joseph Marl S. Parilla Burauen School - Burauen, Leyte
Finisher
07/13/2022 04:03:16 PM 500
22
Prudence Stefani Palagud Mothergoose Special School System Inc. School , Urdaneta City
Finisher
07/13/2022 06:28:08 PM 500
error: Content is protected !!