Skill Building Activity Finishers

   799
   2023-01-02
   Math Grade 6
   Batch Math 2022-B
    Math - 6-E.8, Math - 6-E.10, Math - 6-E.11, Math - 6-E.12

No. of finishers:   

27

Rank Student Name School Status Finished On Score
1
Gabrielle Rei B. Pundavela Leyte Normal University Integrated Lab. School - Tacloban City, Leyte
Finisher
01/02/2023 06:01:10 PM 800
2
James Nathan P. Dawan Mca Montessori School - Taguig City
Finisher
01/02/2023 06:02:27 PM 1,200
3
Cj Daniel Canaba Tabaco Northwest Cental School - Tabaco City, Albay
Finisher
01/02/2023 06:05:21 PM 800
4
Isaac Gabriel Angelo R. Laurente St. Paul College of Ilocos Sur - Ilocos Sur
Finisher
01/02/2023 06:05:23 PM 1,200
5
Ashleen Kate C. Carreon LNU-ILS, Tacloban City
Finisher
01/02/2023 06:07:07 PM 800
6
Kirby James B. Duque SCHOOL OF SAINT ANTHONY, Quezon City
Finisher
01/02/2023 06:07:09 PM 1,200
7
Soumei G. Cua Leyte Normal University - ILS
Finisher
01/02/2023 06:08:33 PM 800
8
Iyanah Sabrina Abieras Bethel International School, Palo, Leyte
Finisher
01/02/2023 06:11:55 PM 1,200
9
Jice Zil M. Pacheco Santo Niño Sped Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
01/02/2023 06:12:03 PM 1,200
10
Jamyll Alura Colima Maydolong Central Elementary school - Maydolong, Eastern Samar
Finisher
01/02/2023 06:12:47 PM 800
11
Emmanuel Christian Paul Cipres Leyte Normal University Integrated Lab. School
Finisher
01/02/2023 06:13:31 PM 800
12
Kensee Blye R. Canuda Santo Niño SPED Center - Tacloban City, Leyte
Finisher
01/02/2023 06:14:13 PM 800
13
Aeon Tyronne Zeta Almaden St. Therese Christian Development Center Foundation Inc. - Tacloban City Leyte
Finisher
01/02/2023 06:15:56 PM 800
14
Alessandrea Agudon St. Paul Educational Center, Quezon City
Finisher
01/02/2023 06:18:35 PM 800
15
Gesziel Amber Joelle C. Dela Cruz Sacred Heart. - Tacloban City, Leyte
Finisher
01/02/2023 06:21:25 PM 800
16
Rhaen Abrhei Saguirre Sanchez Mira Institute of Lifelong Education - Sanchez Mira, Cagayan Valley
Finisher
01/02/2023 06:21:54 PM 800
17
Amia Audrey N. Castillo Magalang Elementary School (Special Science Elementary Section) - Magalang, Pampanga
Finisher
01/02/2023 06:24:21 PM 1,200
18
Adriel Gura Pawing Elem. School
Finisher
01/02/2023 06:27:56 PM 1,200
19
Merilouel Gura Pawing Elem. School
Finisher
01/02/2023 06:31:07 PM 800
20
Gregory Simon Pedro L. Montes Maydolong Central Elementary School - Maydolong, Eastern Samar
Finisher
01/02/2023 06:49:13 PM 800
21
Ethan Anthony Cabal Bethel International School - Palo, Leyte
Finisher
01/02/2023 06:57:49 PM 800
22
Caileach Chelzy G. Amescua RTR Elementary School - Tacloban City
Finisher
01/02/2023 06:59:17 PM 800
23
Rodolfo Xian Pio III P. Macalinao Sta. Teresa College, Bauan, Batangas
Finisher
01/02/2023 06:59:46 PM 800
24
Jean Francis Albert B. Misa Capoocan Central School, Capoocan, Leyte
Finisher
01/02/2023 07:32:37 PM 1,200
25
Lance Jonathan B. Momog Sanchez Mira Institute of Lifelong Education, Cagayan Valley
Finisher
01/02/2023 07:36:34 PM 800
26
Julio Mikael Go-Soco Centre for International Education - Tacloban City, Leyte
Finisher
01/03/2023 08:31:30 AM 1,200
27
Zyrel Nicole Tadeo Shepherds Way Christian Academy, Iloilo
Finisher
01/03/2023 06:33:34 PM 1,200
error: Content is protected !!